WYKAZ (styczeń – luty)

pdfUSO-2020---II.pdf


OPINIE pozytywne z uwagami, pozytywne z zastrzeżeniami i negatywne (pominięto pozytywne)

 

I Skład Orzekający

pdfUSO-2020-I-022---Bogatynia.pdf


II Skład Orzekający

pdfUSO-2020-II-003---Ruja.pdf

pdfUSO-2020-II-002---Ruja.pdf

pdfUSO-2020-II-001---Peclaw.pdf


III Skład Orzekający

pdfUSO-2020-III-015---Przeworno.pdf

pdfUSO-2020-III-014---Przeworno.pdf

pdfUSO-2020-III-008---Walbrzych.pdf

pdfUSO-2020-III-007---Walbrzych.pdf


IV Skład Orzekający

pdfUSO-2020-IV-028---Trzebnica.pdf

pdfUSO-2020-IV-026---Powiat-Gorowski.pdf

pdfUSO-2020-IV-024---Sroda-Slaska.pdf

pdfUSO-2020-IV-023---Udanin.pdf

pdfUSO-2020-IV-021---Niechlow.pdf

pdfUSO-2020-IV-016---Gora.pdf

pdfUSO-2020-IV-015---Gora.pdf

pdfUSO-2020-IV-014---Dziadowa-Kloda.pdf

pdfUSO-2020-IV-013---Dziadowa-Kloda.pdf

pdfUSO-2020-IV-010---Winsko.pdf

pdfUSO-2020-IV-009---Winsko.pdf

pdfUSO-2020-IV-005---Jemielno.pdf

pdfUSO-2020-IV-004---Malczyce.pdf

pdfUSO-2020-IV-003---Malczyce.pdf


V Skład Orzekający

pdfUSO-2020-V-021---Powiat-Milicki.pdf

pdfUSO-2020-V-016---Wolow.pdf

pdfUSO-2020-V-012---Milicz.pdf

pdfUSO-2020-V-011---Kobierzyce.pdf


VI Skład Orzekający

pdfUSO-2020-VI-019---Kamienna-Gora-m.pdf

pdfUSO-2020-VI-018---Kamienna-Gora-m.pdf

pdfUSO-2020-VI-010---Zgorzelec-m.pdf


VII Skład Orzekający

pdfUSO-2020-VII-008---Szklarska-Poreba.pdf

pdfUSO-2020-VII-007---Szklarska-Poreba.pdf


IX Skład Orzekający

pdfUSO-2020-IX-019---Przemkow.pdf

pdfUSO-2020-IX-018---Przemkow.pdf


X Skład Orzekający

pdfUSO-2020-X-027---Kotla.pdf

pdfUSO-2020-X-026---Kotla.pdf

pdfUSO-2020-X-023---Pielgrzymka.pdf

pdfUSO-2020-X-021---Scinawa.pdf

pdfUSO-2020-X-020---Scinawa.pdf

pdfUSO-2020-X-017---Oborniki-Slaskie.pdf

pdfUSO-2020-X-016---Oborniki-Slaskie.pdf

pdfUSO-2020-X-007---Powiat-Glogowski.pdf

pdfUSO-2020-X-006---Powiat-Glogowski.pdf


XI Skład Orzekający

pdfUSO-2020-XI-013---Kondratowice.pdf

pdfUSO-2020-XI-004---Powiat-Lubinski.pdf

pdfUSO-2020-XI-003---Powiat-Lubinski.pdf


XII Skład Orzekający

pdfUSO-2020-XII-018---Bystrzyca-Klodzka.pdf


XIII Skład Orzekający

pdfUSO-2020-XIII-022---Jaworzyna-Slaska.pdf

pdfUSO-2020-XIII-009---Mieroszow.pdf

pdfUSO-2020-XIII-008---Mieroszow.pdf


XV Skład Orzekający

pdfUSO-2020-XV-003---Miedzyborz.pdf

pdfUSO-2020-XV-002---Bierutow.pdf

pdfUSO-2020-XV-001---Bierutow.pdf


V Skład Orzekający

pdfUSO-2020-XV-030---Prusice.pdf

pdfUSO-2020-XV-029---Powiat-Trzebnicki.pdf

pdfUSO-2020-XV-028---Zabkowice-Slaskie.pdf

pdfUSO-2020-XV-027---Zabkowice-Slaskie.pdf

pdfUSO-2020-XV-026---Niemcza.pdf

pdfUSO-2020-XV-025---Niemcza.pdf

pdfUSO-2020-XV-024---Wisznia-Mala.pdf

pdfUSO-2020-XV-023---Wisznia-Mala.pdf

pdfUSO-2020-XV-022---Bielawa.pdf

pdfUSO-2020-XV-021---Bielawa.pdf

pdfUSO-2020-XV-020---Zloty-Stok.pdf

pdfUSO-2020-XV-019---Zloty-Stok.pdf

pdfUSO-2020-XV-018---Cieszkow.pdf

pdfUSO-2020-XV-017---Pieszyce.pdf

pdfUSO-2020-XV-016---Stoszowice.pdf

pdfUSO-2020-XV-015---Stoszowice.pdf

pdfUSO-2020-XV-014---Powiat-Wolowski.pdf

pdfUSO-2020-XV-013---Powiat-Wolowski.pdf

pdfUSO-2020-XV-012---Powiat-Strzelinski.pdf