WYKAZ (styczeń – lipiec)

pdfUSO-2019---VII.pdf


OPINIE pozytywne z uwagami, pozytywne z zastrzeżeniami i negatywne (pominięto pozytywne)

 

I Skład Orzekający

pdfUSO-2019-I-054---Bogatynia.pdf

pdfUSO-2019-I-042---Lubomierz.pdf

pdfUSO-2019-I-033---Bogatynia.pdf

pdfUSO-2019-I-018---Lubomierz.pdf

pdfUSO-2019-I-017---Lubomierz.pdf

pdfUSO-2019-I-003---Bogatynia.pdf

pdfUSO-2019-I-002---Bogatynia.pdf

pdfUSO-2019-I-001---Bogatynia.pdf


II Skład Orzekający

pdfUSO-2019-II-031---Msciwojow.pdf

pdfUSO-2019-II-027---Peclaw.pdf

pdfUSO-2019-II-026---Powiat-Polkowicki.pdf

pdfUSO-2019-II-013---Peclaw.pdf


III Skład Orzekający

pdfUSO-2019-III-053---Walbrzych.pdf

pdfUSO-2019-III-029---Duszniki-Zdroj.pdf

pdfUSO-2019-III-016---Duszniki-Zdroj.pdf

pdfUSO-2019-III-015---Nowa-Ruda-m.pdf

pdfUSO-2019-III-004---Walbrzych.pdf

pdfUSO-2019-III-003---Walbrzych.pdf


IV Skład Orzekający

pdfUSO-2019-IV-068---Cieszkow.pdf

pdfUSO-2019-IV-066---Gora.pdf

pdfUSO-2019-IV-065---Cieszkow.pdf

pdfRozpatrzenie odwołania — Niechlów — uchwała Kolegium Izby nr 102/2019

pdfUSO-2019-IV-064---Niechlow.pdf

pdfUSO-2019-IV-056---Powiat-Olawski.pdf

pdfUSO-2019-IV-044---Winsko.pdf

pdfUSO-2019-IV-043---Powiat-Gorowski.pdf

pdfUSO-2019-IV-042---Udanin.pdf

pdfUSO-2019-IV-041---Trzebnica.pdf

pdfUSO-2019-IV-040---Niechlow.pdf

pdfUSO-2019-IV-030---Malczyce.pdf

pdfUSO-2019-IV-028---Olesnica-w.pdf

pdfUSO-2019-IV-027---Niechlow.pdf

pdfUSO-2019-IV-026---Niechlow.pdf

pdfUSO-2019-IV-025---Kamieniec-Zabkowicki.pdf

pdfUSO-2019-IV-024---Powiat-Sredzki.pdf

pdfUSO-2019-IV-023---Jemielno.pdf

pdfUSO-2019-IV-022---Jemielno.pdf

pdfUSO-2019-IV-021---Trzebnica.pdf

pdfUSO-2019-IV-020---Udanin.pdf

pdfUSO-2019-IV-019---Cieszkow.pdf

pdfUSO-2019-IV-018---Sroda-Slaska.pdf

pdfUSO-2019-IV-015---Dziadowa-Kloda.pdf

pdfUSO-2019-IV-014---Dziadowa-Kloda.pdf

pdfUSO-2019-IV-009---Powiat-Olawski.pdf

pdfUSO-2019-IV-008---Powiat-Olawski.pdf

pdfUSO-2019-IV-007---Zorawina.pdf

pdfUSO-2019-IV-006---Gora.pdf

pdfUSO-2019-IV-005---Gora.pdf

pdfUSO-2019-IV-004---Powiat-Gorowski.pdf

pdfUSO-2019-IV-003---Winsko.pdf

pdfUSO-2019-IV-002---Winsko.pdf

pdfUSO-2019-IV-001---Malczyce.pdf


V Skład Orzekający

pdfUSO-2019-V-068---Powiat-Milicki.pdf

pdfUSO-2019-V-067---Powiat-Milicki.pdf

pdfUSO-2019-V-045---Milicz.pdf

pdfUSO-2019-V-041---Zmigrod.pdf

pdfUSO-2019-V-039---Krosnice.pdf

pdfUSO-2019-V-026---Milicz.pdf

pdfUSO-2019-V-015---Mietkow.pdf

pdfUSO-2019-V-014---Zorawina.pdf


VI Skład Orzekający

pdfUSO-2019-VI-041---Kamienna-Gora-m.pdf

pdfUSO-2019-VI-039---Powiat-Zgorzelecki.pdf

pdfUSO-2019-VI-027---Kamienna-Gora-m.pdf

pdfUSO-2019-VI-025---Kamienna-Gora-m.pdf

pdfUSO-2019-VI-022---Kamienna-Gora-m.pdf

pdfUSO-2019-VI-021---Kamienna-Gora-m.pdf


VII Skład Orzekający

pdfUSO-2019-VII-052---Nowogrodziec.pdf

pdfUSO-2019-VII-004---Luban-m.pdf

pdfUSO-2019-VII-003---Luban-m.pdf


IX Skład Orzekający

pdfUSO-2019-IX-053---Scinawa.pdf

pdfUSO-2019-IX-025---Scinawa.pdf

pdfUSO-2019-IX-021---Scinawa.pdf

pdfUSO-2019-IX-020---Scinawa.pdf

pdfUSO-2019-IX-019---Powiat-Glogowski.pdf


X Skład Orzekający

pdfUSO-2019-X-055---Pielgrzymka.pdf

pdfUSO-2019-X-033---Pielgrzymka.pdf

pdfUSO-2019-X-021---Powiat-Glogowski.pdf

pdfUSO-2019-X-020---Powiat-Glogowski.pdf

pdfUSO-2019-X-012---Wadroze-Wielkie.pdf

pdfUSO-2019-X-004---Kotla.pdf

pdfUSO-2019-X-002---Chojnow-w.pdf

pdfUSO-2019-X-001---Chojnow-w.pdf


XI Skład Orzekający

pdfUSO-2019-XI-019---Zwiazek-Powiatow-WD.pdf

pdfRozpatrzenie odwołania — Powiat Lubiński — uchwała Kolegium Izby nr 63/2019

pdfUSO-2019-XI-009---Powiat-Lubinski.pdf


XII Skład Orzekający

pdfUSO-2019-XII-015---Kudowa-Zdroj.pdf

pdfUSO-2019-XII-014---Kudowa-Zdroj.pdf


XIII Skład Orzekający

pdfUSO-2019-XIII-040---Jaworzyna-Slaska.pdf

pdfUSO-2019-XIII-034---Mieroszow.pdf

pdfUSO-2019-XIII-029---Lewin-Klodzki.pdf

pdfUSO-2019-XIII-020---Jaworzyna-Slaska.pdf


XIV Skład Orzekający

pdfUSO-2019-XIV-071---Oborniki-Slaskie.pdf

pdfUSO-2019-XIV-058---Miedzyborz.pdf

pdfUSO-2019-XIV-053---Olesnica-w.pdf

pdfUSO-2019-XIV-042---Bierutow.pdf

pdfUSO-2019-XIV-030---Domaniow.pdf

pdfUSO-2019-XIV-020---Bierutow.pdf

pdfUSO-2019-XIV-016---Bierutow.pdf

pdfUSO-2019-XIV-010---Kamieniec-Zabkowicki.pdf

pdfUSO-2019-XIV-008---Dobroszyce.pdf

pdfUSO-2019-XIV-007---Dobroszyce.pdf

pdfUSO-2019-XIV-006---Miedzyborz.pdf

pdfUSO-2019-XIV-005---Miedzyborz.pdf


XV Skład Orzekający

pdfUSO-2019-XV-071---Powiat-Trzebnicki.pdf

pdfUSO-2019-XV-070---Zabkowice-Slaskie.pdf

pdfUSO-2019-XV-069---Zabkowice-Slaskie.pdf

pdfUSO-2019-XV-068---Powiat-Wolowski.pdf

pdfUSO-2019-XV-067---Zloty-Stok.pdf

pdfUSO-2019-XV-058---Stoszowice.pdf

pdfUSO-2019-XV-048---Zabkowice-Slaskie.pdf

pdfUSO-2019-XV-025---Prusice.pdf

pdfUSO-2019-XV-024---Powiat-Trzebnicki.pdf

pdfUSO-2019-XV-023---Powiat-Strzelinski.pdf

pdfUSO-2019-XV-022---Zabkowice-Slaskie.pdf

pdfUSO-2019-XV-021---Zabkowice-Slaskie.pdf

pdfUSO-2019-XV-020---Stoszowice.pdf

pdfUSO-2019-XV-019---Stoszowice.pdf

pdfUSO-2019-XV-017---Bielawa.pdf

pdfUSO-2019-XV-016---Bielawa.pdf

pdfUSO-2019-XV-015---Wisznia-Mala.pdf

pdfUSO-2019-XV-014---Wisznia-Mala.pdf

pdfUSO-2019-XV-009---Pieszyce.pdf

pdfUSO-2019-XV-006---Powiat-Wolowski.pdf

pdfUSO-2019-XV-005---Powiat-Wolowski.pdf

pdfUSO-2019-XV-004---Zloty-Stok.pdf

pdfUSO-2019-XV-003---Zloty-Stok.pdf


XVI Skład Orzekający

pdfUSO-2019-XVI-030---Kondratowice.pdf

pdfUSO-2019-XVI-017---Kondratowice.pdf